Osman Askin BAK

Vice-President

Read more

Richard BENYON

Vice-President

Read more

Attila MESTERHAZY

Vice-President

Read more

Michael R. TURNER

Vice-President

Read more

Miguel Angel GUTIERREZ

Vice-President

Read more

Marc ANGEL

Treasurer
(The present mandate runs from 1st April 2014 to 31 March 2020)

Read more

Wolfgang HELLMICH

Treasurer
(The present mandate runs from 1st April 2020 to 31 March 2026)

Read more

Read also

    No related articles